זוגות? בואו לסופ״ש אלכימיה זוגית בלינק הבא

*כרגע אין תאריכים לריטריט האלכימיה של המיניות, אבל כן יש תאריכים ומקומות לסופ״ש אלכימיה זוגית

האלכמיה של המיניות

ריטריט מיניות בן 4 ימים של תקשורת, אינטימיות, עוצמה ומסתורין

תאריך הבא: בקרוב

במה עוסק הריטריט הזה?

איפה בחיים אני בריצוי? מקטינה את הרצונות שלי? איפה אני מתקשה להגיד ולבטא את מה שבאמת חי בי? איפה בחיים ומה אני לא מאשרת לעצמי להרגיש? איפה בחיים אני פועלת בניגוד למה שבאמת באמת קיים בי, כי אני מחזיק איזשהו רעיון אחר של איך אני אמור.ה להיות?
 

לרוב יש לנו מעט אם בכלל מודעות לדפוסים, לאמונות המגבילות, למנגנוני ההגנה וההישרדות, לילדים הפנימיים הכואבים, לתפקידים שלקחנו על עצמינו שמתנגנים בתוכינו בלופים ושכבות נוספות שהן כמו קליפות חוסמות ביני לבין לחיות את עצמי באופן אוטנטי ומלא.

זה יוצר אצלנו חווית חיים של תסכול במקום סיפוק, מרמור במקום מתיקות, כעס במקום שקט פנימי, ואכזבה במקום פליאה. הדפוסים האלו נצרבו בתוך מערכות היחסים המוקדמות שלנו, מתוך העברות בין דוריות, מתוך פגיעות שחווינו בילדות והם יושבים במקומות הכי אינטימיים שלנו.

 

בריטריט הזה, אנחנו נצא מעבדות לדפוסים אל עבר חירות פנימית ואצל כל אחד ואחת יש עבדות פנימית ייחודית, כמו שגם החירות היא ייחודית וחד פעמית.

בריטריט הזה נקבל כלים לחיים טובים יותר כאן ועכשיו בחיי היום-יום שלנו
נלמד ונתרגל כלים פרקטיים לשחרור מחסומים ולעבודה עם קשיים כאשר הם עולים גם מחוץ למרחבי התפתחות וסדנאות.

מה יהיה בריטריט הזה?

למי הריטריט מיועד?

למי שמחפש להכיר א.נשים בתדר גבוה ולהתחבר משם למערכות יחסים משמעותיות.

❈ א.נשים הנמצאים בצומת דרכים וסקרנים לגבי ההתפתחות האירוטית והגילוי המיני שלהם.

❈ זוגות אשר רוצים.ות לפלפל ולהעמיק את התשוקה והאינטימיות בחייהם.ן, ישנו מרחב תומך ומכיל גם עבור זוגות המעוניינים.ות לעבוד ולהעמיק רק אחד עם השני.

❈ זוגות קבועים.ות הנמצאים.ות בתפיסת עולם חיובית ונלהבת לגבי חוויה הכוללת מגע ומפגש עם אנשים נוספים.

❈ א.נשים בכל גיל אשר מעוניינים.ות לתבל את ניסיון חייהם בעונג והגשמת חלומות.

❈ א.נשים אשר היו רוצים.ות לשים את עצמם.ן במרכז ולהתנסות בחוויות אקספרימנטאליות לא שגרתיות.

❈ א.נשים אשר היו רוצים ללמוד לתקשר לעומק מהו תיאום ציפיות רדיקלי: פנטזיות, צרכים ורצונות במרחב בטוח ומדויק.

❈ חוויה מוחזקת ומונחית הבנויה כמסע עומק עם משתתפים שעברו ראיון התאמה.

כמה זה עולה לי?

מיקום, לינה ותזונה בריטריט

המיקום: מתחם סדנאות אקולוגי ופסטורלי ליד פרדס חנה, עם נוף יפהפה וטבע פסטורלי כל כך שהוא מחסיר פעימה.

זמנים :

 

ארוחות :

לאורך הריטריט תזין אותנו שפית מעולה שתבשל במיוחד עבורינו מטעמים צמחוניים מיוחדים הבנויים במיוחד על מנת לתמוך את המסע שלנו.

עלות הריטריט :

המחיר כולל: תכני עומק וחופשה מהחיים הרגילים, סדנאות, ארוחות ולינה בחלל משותף או אוהלים.

 

✮ ל5 הנרשמים הראשונים

1250 שח –

 

✮ ל10 הנרשמים הבאים

1400 שח בלבד

 

✮ ל25 הנרשמים הבאים

1500 שח בלבד

 

✮ אופציות התשלום:

-העברה בנקאית

-אפליקציות תשלום

(ביט או פייבוקס)

-כרטיס אשראי

 

ניתן לפצל לתשלומים עד 10 תשלומים לבחירתכם

 

אופציות הלינה:
חלל לינה משותף,
אנחנו מספקים מזרנים נוחים לשינה.ֿ
מזמינים אותכם להביא אוהלים, אנחנו נהיה בחווה יפהפייה מלאה בטבע שופע.
עם מדורה וחיבור של התשוקה לאלמנטים של הטבע.

 

מדיניות ביטולים :

משתתפים משתפים מהריטריטים הקודמים

"תודה רבה ליובל על החזקת המרחב הבטוח והמכיל. הכלים שלמדנו בסדנת הזכרות ממשיכים ללוות אותנו גם חודשים אחרי הסדנה.

"הנוחות של תרגול חי ממש בחדר השינה שלנו איפשר לנו לצלול לזמן איכות זוגי שבועי יחד. בתוך המיכל שנוצר יכולנו לתרגל בקצב ומידה שנכונה לנו. יובל והצוות ליוו אותנו במסע העמקה הזה״

"אנחנו שמחים להמליץ על הסדנה הזאת לכל זוג שרוצה לחקור ולהעמיק את הזוגיות שלהם. זו היתה חוויה משמעותית לקשר שלנו״

שאלות נפוצות

אנחנו יוצאים למסע המשותף יחד שבו אין צופים מהצד ולכן אנחנו מבקשות מהמשתתפים.ות השתתפות פעילה, אך מצד שני אנחנו מאמינות בחופש בחירה וריבונות עצמית כך שההמלצה היא לעשות התאמות של ההנחיה שלנו עבור עצמכם.ן ועבור הגבולות איתם.ן הגעתם.ן מהבית.
עד כמה שאתם.ן תחליטו שהוא ילך רחוק. המרחב מאפשר נועזות ומשחקיות, אך זוהי לא המטרה של הריטריט. אנחנו מכבדות מאוד את הגבולות האישיים שלכם,ן ואין שום ציפייה שתגיעו רחוק אם אינכן.ם רוצים.ות בכך.
אכן, הריטריט מתאים לכל הרמות כיוון שהתהליך בנוי בצורה מאוד מדורגת ומותאמת למגוון רחב של רמות פתיחות והתקדמות ולאנשים הנמצאים בשלבים השונים בחקירה האישית שלהם.
לא, אך עם זאת חשוב לנו ליצור קבוצה שיש בה את אותו התדר, שזה פחות גיל מספרי אלא התאמה של וייב 😊
בהחלט לא. אתם יכולים לעבוד יחד לאורך כל הסדנה ולשמור על הגבולות וההסכמות ביניכם באופן ובצורה שהכי נוחה ונעימה לכם, אנחנו נעבוד וניצור תרגילים שמתאימים בדיוק להיכן שאתם נמצאים.
הריטריט מבוסס על תקשורת ועל כך שכל אחד ואחת אחראי/ת לשים את הגבולות לעצמו/ה. אז אפשר לכל הנחיה למצוא את הוריאציה שמתאימה לכם , למשל אם ההנחיה לתרגיל הספציפי היא החזקת ידיים, ולכם זה לא מתאים, אפשר למצוא משהו אחר שהוא כן יתאים. כלומר אפשר לתקשר את הלא – מומלץ לתקשר מהו הכן. אנחנו עובדים בסדנה בין היתר גם על הצללים שיכולים לעלות בעבודה בקבוצה על מגע כמו קנאה, חוסר שייכות או דחייה, ולכן אנחנו מכינות את המשתתפים.ות לכך שהן.ם הולכים.ות לפגוש דחייה באיזשהו שלב בריטריט כחלק מהתרגול. בנוסף וזה משהו שאנחנו אומרות תמיד בתחילת כל תהליך קבוצתי, שהרבה פעמים אנחנו שופטים אדם רק לפי מראה חיצוני ולעתים כשמתחילה אינטראקציה הדעה שלנו יכולה להשתנות כי משיכה זה דבר שהוא לא תמיד ראשוני אלא גם נבנה. בכל עבודה עם אדם אחר יש מתנה שאפשר לקבל, למשל לדייק אותנו כזוג לתרגיל הבא, לדייק את התקשורת והגבולות שלי עם עצמי. אני מאמינה שבכל מפגש עם שלישייה טמונה לנו מתנה / שיעור / תובנה / איכות.
אנחנו מאמינות בתקשורת בהירה ואחריות אישית. זמן רב מתחילת הסדנה יוקדש לשיח ברור ותרגול מקיף על גבולות בתחילת הסדנה, אך עם זאת יש חשיבות גדולה ליכולת לתקשר תוך כדי הסדנה את הגבולות האישיים. בנוסף, איתנו מחזיקות את המרחב צוות של עוזרות אשר יכולות לתמוך ולהכווין במידה ועולה צורך.
מה המטרה של הריטריט מיניות? לשחרר דפוסי חשיבה וטאבואים סביב נושא המיניות, לנרמל את הרצונות המיניים שלנו ולתת להם מענה מתוך חופש בחירה ומפגש הדדי הכולל שיח ותקשורת. בנוסף לתת כלים לשיפור חיי המין והוספת פלפל אליהם וכמובן להנות, ללמוד, לגלות ולהתגלות.

יובל כהן צדק
יוצר מרחבים להתפתחות וצמיחה
מנחה יחידים וזוגות להצלחה במערכות יחסים ומיניות
חוקר קהילות והתפתחות אישית.

תודיעו לי כשיש תאריך

ההרשמה לאירוע היא מראש בלבד, לא ניתן להגיע למרחב ללא הרשמה. יש סינון מקדים לפני ההרשמה על מנת לוודא שהמרחב בטוח לכלל המשתתפים. במידה ומשהו לא יראה מתאים לנו כמארגנים אנחנו לא מחוייבים לתת סיבה לסירוב הגעה.
דילוג לתוכן