מספקן למאמין: איך שיניתי את ההשקפה שלי על סדנאות טנטרה ואימצתי אהבה חדשה (שיתוף ממשתתף)

אחד המשתתפים הקבועים אצלי שיתף אותי בחוויות שלו מהסדנאות

״פעם הייתי סקפטי לגבי סדנאות טנטרה. חשבתי שהם רק תירוץ לאנשים להתחבר אחד לשניה עבור מין, או להתמכר לשטויות של ניו אייג'. לא חשבתי שיש להם מה להציע לי.

אבל כל זה השתנה כאשר השתתפתי בסדנת הטנטרה הראשונה שלי. התלבטתי בהתחלה, אבל משהו באווירה של הסדנה גרם לי להרגיש סקרן ופתוח. החלטתי לשחרר את הדעות הקדומות שלי ופשוט ללכת עם הזרם.

מה שגיליתי היה דרך חדשה לגמרי להיות ולהתייחס לאחרים. דרך התרגולים והתרגילים של הסדנה, הצלחתי להתחבר לעצמי ועם אחרים בצורה עמוקה ומשמעותית יותר. הצלחתי לשחרר את ההגנות שלי ולהיות יותר פגיע ואותנטי. והצלחתי לחוות רמה של אינטימיות וחיבור שמעולם לא הרגשתי קודם.

גיליתי גם שהטנטרה לא עוסקת רק בסקס, אלא בטיפוח האנרגיה והתודעה. זו הייתה דרך להשתמש בכוחה של המיניות ככלי לצמיחה אישית ורוחנית. וזה הדהד אותי ברמה עמוקה.

עזבתי את הסדנה בתחושה של שינוי ואנרגיה. גיליתי דרך חדשה להיות ולהתייחס לאחרים, והתרגשתי להמשיך לחקור ולתרגל. כבר לא הייתי ספקן, אלא מאמין בכוחה של הטנטרה.

המשכתי להשתתף בסדנאות טנטרה, וכל אחת הביאה את התובנות והחוויות הייחודיות שלה. למדתי כל כך הרבה על עצמי ועל אחרים, וגדלתי והתפתחתי כאדם. אני אסיר תודה על החוויות שהטנטרה הביאה לחיי, ואני נרגש להמשיך במסע הזה.״

מאמרים נוספים באותו נושא

סדנאות

מה הן סדנאות מקדש?

סדנאות מקדש הן מרחב שבו אנחנו לומדים לבקש את מה שאנחנו רוצים עכשיו ברגעלהגיד לא למה שלא מתאים לנו עכשיו ברגע הזההן מרחב שמדמה תקשורת

קרא עוד »
דילוג לתוכן