סדנת טנטרה ומיניות זוגית פרטית​

להעמיק את האינטימיות הזוגית שלכם בסדנה משחקית, כייפית וסקסית

סדנת טנטרה ומיניות זוגית פרטית​

להעמיק את האינטימיות הזוגית שלכם בסדנה משחקית, כייפית וסקסית

מה יקרה בסדנה הזאת?

אנחנו נפגשים אצלי בסטודיו הפרטי בפרדס חנה או תל אביב, שם על כוס תה אנחנו מתחילים להכיר ולבסס מרחב בטוח לחקירה. מתוך ההכרות אנחנו נתחיל לחקור מגע ביניכם בתוך הזוג ותקשורת באופנים שונים. הכל נעשה לפי הקצב האישי של כל זוג. אני שם דגש על מרחב בטוח, גבולות ודיסקרטיות.

מה עוד?
מדובר בערב עמוק ומחבר לזוגות שמבינים שישעוד לחוות בתוך הזוגיות ומחפשים תרגולים להעמקה, חיבור וצמיחה משותפת. יחד נחזור לאותה שלהבת שהיתה שם בימים הראשונים של מערכת היחסים כשרק הכרתם ועוד הכל היה חדש ומרגש.

מה זוגות מספרים?

״זו פעם שניה שאנחנו באים אל יובל לסדנה ואנחנו תמיד יוצאים עם חיוך ענק וחיבור מחודש לעצמינו ולזוגיות.״ אלכס ומירה

״האמת שבכלל לא חשבתי שאני יכולה לקבל כל כך הרבה בכמה שעות. אני לא הולכת להרבה דברים כאלו והיתה בי התנגדות לבוא. אבל מהרגע הראשון הרגשתי בטחון ומקצועיות עם יובל שאיפשר לי להרגע ולהרגיש בבית במרחב.״
חן ולירן

״במפגשים האלו האלו קיבלנו כלים איתם אנחנו ממשיכים לעבוד גם שבועות אחרי, הכלי תקשורת נגעו בנו במיוחד ואני בהודיה ענקית ליובל שמאפשר לזוגות להיפגש באופן הזה.״
ענת ויוסי

לפרטים נוספים וקביעת מפגש

אנחנו נתאם את זמן המפגש לפי מה שמתאים, זה יקרה בקליניקה בפרדס חנה או בתל אביב

יובל כהן צדק

יובל הוא מטפל ומנחה סדנאות בין לאומי שתומך בעשרות זוגות בשנה לשפר את מערכות היחסים והתקשורת שלהם. הוא משלב בין כלים מעולמות שונים כגון: דמיון מודרך, תנועה, גוף, תקשורת מקרבת וחיבור מודע.

הוא מתמחה בNLP והנחיית סדנאות מזה 15 שנים

דילוג לתוכן